Pirkimo taisyklės

 

1. Bendros taisyklių nuostatos
1.1. Šios prekių pirkimo ir pardavimo taisyklės nustato Jūsų, įsigyjančio prekes šioje mūsų elektroninėje parduotuvėje, tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę. Įsigydami prekes elektroninėse parduotuvėse, Jūs sutinkate su šių Sąlygų taikymu.
1.2. Pirkimo ir pardavimo sutartis tarp Jūsų ir aukščiau minėtų elektroninių parduotuvių laikoma sudaryta tada, kai suformuojate prekių krepšelį, nurodote pristatymo adresą, pasirenkate apmokėjimo būdą ir, susipažinus su šiomis taisyklėmis, pažymėjus varnelę prie teiginio „Susipažinau su taisyklėmis ir su jomis sutinku“, patvirtinate užsakymą. Sutartis galioja iki prekių pristatymo įvykdymo.
1.3. Kiekviena sutartis, t.y. prekių pirkimo užsakymas, yra saugoma mūsų duomenų bazėje.

2. Pirkėjo pareigos
2.1. Jūs, pateikus užsakymą, privalote sumokėti prekių bei jų pristatymo kainą, taip pat kitus mokėjimus (jei tokie nurodyti, pateikiant užsakymą) ir priimti užsakytas prekes.
2.2. Jeigu pasikeičia Jūsų užsakymo formoje pateikti duomenys, privalote nedelsdami juos atnaujinti.
2.3. Pirkėjas, naudodamasis El. parduotuve, įsipareigoja laikytis šių Taisyklių, kitų sąlygų, pateiktų el. parduotuvėje bei Lietuvos Respublikos teisės aktų.

3. Pardavėjo pareigos
3.1. Mes įsipareigojame dėti pastangas, sudarant sąlygas Jums tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Tačiau nesuteikiame garantijų, kad elektroninė parduotuvė veiks nenutrūkstamai ar kad duomenų perdavimas bus be klaidų, neatsakome už jokius Pirkėjo nuostolius, susijusius su elektroninės parduotuvės veikimo sutrikimais ir (ar) duomenų perdavimo klaidomis.
3.2. Gėlės yra sezoniniai augalai, todėl kai kurių rūšių, mes jums negalėsime pasiūlyti ištisus metus. Mes negalime garantuoti, kad visose mūsų partnerių parduotuvėse bus galima visuomet gauti konkrečios rūšies ir spalvos gėlių, ypač jei užsakymai pateikiami iš anksto neįspėjus. Kartais Jūsų užsakyta puokštė gali šiek tiek skirtis nuo el. parduotuvėje pavaizduotos puokštės, tačiau mes dėsime visas pastangas, kad jūsų pasirinkta puokštė būtų sukomponuota iš šviežių gėlių ir būtų tokios pat spalvos ir formos, kaip ir matyta mūsų tinklapio nuotraukoje.
3.3 Visais atvejais prekės perduodamos Pirkėjui ar Pirkėjo nurodytam gavėjui tik apmokėjus sutartą prekių kainą.

4. Apmokėjimas už prekes
4.1. Apmokant už prekes pavedimo paskirties lauke nurodykite užsakymo numerį. Neapmokėjus sąskaitos už prekes per nurodytą laikotarpį užsakymas yra naikinamas ir prekių rezervacija atšaukiama.
4.2. Atsiskaitoma internetinių atsiskaitymų sistemą „paysera.lt“.
4.3. Prekių pristatymas vykdomas pristatymas Šiauliuose ir Šiaulių rajone. Pristatymo kaina nurodyta el. parduotuvės skyriuje „Atsiskaitymo ir prekių pristatymo sąlygos“.
4.4. Tiksli prekių išsiuntimo data nurodoma Pardavėjo Pirkėjui pateikiamame pranešime el. pašto adresu, Pirkėjo nurodytu registracijos formoje.
4.5. Jūs neprivalote būti prekės gavėjas. Jei dovanojate ar perkate prekę kitam asmeniui, baigdami užsakymą galite nurodyti kito asmenį ar kitą adresą, kur ir bus pristatytos prekės.
4.6. Pristačius prekes pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės Pirkėjui yra perduotos, nepriklausomai nuo to, ar prekes faktiškai priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs prekes nurodytu adresu.

6. Atsakomybė ir privatumas
6.1. Pirkėjas atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Pirkėjas prisiima atsakomybę už padarinius, kilusius dėl registracijos formoje pateiktų duomenų klaidingumo ar netikslumo.
6.2. Už pirkimo ir pardavimo sutarties, sudarytos naudojantis elektronine parduotuve, pažeidimą šalys atsako Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
6.3. Mes neatsakome už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per mūsų elektroninėje parduotuvėje esančias nuorodas.
6.4. Mes neatsakome už tai, kad elektroninėje parduotuvėje vaizduojamos prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais neatitinka realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.
6.5. Mes patvirtiname, kad visų pirkėjų asmens duomenys bus saugomi LR įstatymų numatyta tvarka. Įsipareigojame neatskleisti duomenų, išskyrus partneriams, teikiantiems prekių tiekimo ir pervežimo paslaugas.

7. Prekių grąžinimas.
7.1. Prekių grąžinimas vyksta remiantis Lietuvos Respublikos nustatytų ir galiojančių teisės aktų tvarka.
7.2. Pretenzijos iš gavėjo dėl kokybės priimamos tik užsakymo įteikimo metu.
7.3. Užsakymus galima atšaukti likus 1 darbo dienai iki pristatymo dienos, pateikiant užsakymo numerį ir kitas detales. Pinigai bus grąžinti į Jūsų sąskaitą per 10 darbo dienų, atskaičiavus perlaidos mokesčius.
7.4 Pardavėjui nepavykus perduoti prekės gavėjui dėl ne nuo Pardavėjo priklausančių aplinkybių ar gavėjui atsisakius priimti prekę, prekė bus saugojama pas Pardavėją Tilžės g. 55 Šiauliuose. Gėlių, gėlių kompozicijų saugojimo terminas yra 1 diena. Per šį terminą Pirgėjas/Gavėjas gali atsiimti prekes Pardavėjo patalpose. Po šio termino Pirkėjo sumokėti pinigai negrąžinami ir pretenzijos nepriimamos.