Atsiskaitymo ir prekių pristatymo sąlygos

 

GĖLĖS IR GARANTIJOS
Gėlės yra sezoniniai augalai, todėl kai kurių rūšių, mes jums negalėsime pasiūlyti ištisus metus. Mes negalime garantuoti, kad visose mūsų partnerių parduotuvėse bus galima visuomet gauti konkrečios rūšies ir spalvos gėlių, ypač jei užsakymai pateikiami iš anksto neįspėjus.

Kartais Jūsų užsakyta puokštė gali šiek tiek skirtis nuo el. parduotuvėje pavaizduotos puokštės, tačiau mes dėsime visas pastangas, kad jūsų pasirinkta puokštė būtų sukomponuota iš šviežių gėlių ir būtų tokios pat spalvos ir formos, kaip ir matyta mūsų tinklapio nuotraukoje. Norime Jus informuoti, kad puokštės parduodamos be vazų.

GĖLIŲ KIEKIS
Prašome tiksliai pasirinkti pageidaujamą gėlių/puokščių bei paslaugų ar produktų kiekį.
Atkreipkite dėmesį, kad puokštės kiekis tradiciškai būna vienas vnt., skintų gėlių minimalus kiekis yra 9 vnt. (jei reikia didesnio kiekio, įrašykite jį į kiekio langelį) paslaugų bei dovanų kiekis taip pat būna vienas vnt., nebent pageidaujasite kitokio kiekio.

PRISTATYMAS, DATA BEI LAIKAS
Gėlės pristatomos pagal Jūsų pasirinktą datą. Pristatymas visada mokamas, kaina priklauso nuo pristatymo vietos. Tos pačios dienos užsakymai vykdomi, jei gėlės internetinėje parduotuvėje užsakytos iki 16 val. Jei užsakymas atliktas vėliau, gėlės pristatomos sekančią darbo dieną. Norėdamas išvengti nesklandumų, prieš vykdant pristatymą, mūsų kurjeris telefonu susisieks ir suderins pristatymo laiką su gavėju (nebent Jūs to nepageidausite ir apie tai mus informuosite užsakymo formoje). Tuo atveju, jei adresato nebus namuose ir su juo bus neįmanoma susisiekti telefonu, mūsų kurjeris gėles paliks patikimai trečiajai šaliai (namiškiams, kaimynams, administratoriui ir t.t.) su sąlyga, kad gėlės bus perduotos adresatui.

Negalime Jums garantuoti pristatymo tą pačią užsakymo dieną, jei jį atlikote po 16 val., sekmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis.

  • Sekmadieniais ir švenčių dienomis gėlių nepristatome.
  • Pagal atskirą susitarimą gėlės pristatomos pranešus iš anksto tel. +370 674 42336.
  • Gėlės pristatomos tik Šiaulių mieste ir rajone.

PRIVATUMAS
Visi mokėjimai vykdomi per paysera.lt mokėjimų sistemą. Mes patys mokėjimų neapdorojame ir Jūsų kreditinių kortelių duomenų nenaudojame. Mūsų nuostata – gerbti Jūsų privatumo teisę į Jums priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą el. parduotuvės registracijos formoje, išskyrus LR įstatymuose numatytus atvejus. Mes neperduodame jokių asmeninių savo klientų duomenų trečiosioms šalims.